Mutu, titular in amicalul Cesena - Queen's Park Rangers

Atacantul Adrian Mutu a jucat 82 de minute în meciul amical câstigat de formatia Cesena, scor 1-0, cu englezii de la Queen's Park Rangers, informeaza site-ul oficial al gruparii italiene.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Erjon Bogdani, în minutul 84, acesta intrând în teren chiar în locul lui Mutu, în minutul 82.

Cesena a inceput meciul in urmatoarea alcatuire: Antonioli; Comotto ( 33' Ceccarelli), Ricci, Rossi, Lauro; Colucci ( 42' De Feudis), Parolo, Candreva; Malonga ( 57' Meza Colli Cesar), Giaccherini ( 63' Livaja), Mutu (85' Bogdani).